Dovanų kuponas

POPIERINIAI DOVANU KUPONAI

Tai puiki ir netikėta dovana Jūsų paštu! Jums tik reikės išsirinkti sumą ir ją apmokėti jums patogiu būdu (žiūrėti į „Atsiskaitymo būdai“) bei įrašyti visą informaciją, kam bus skirtas kuponas (vardas, pavardė, miestas, gatvė, namo Nr., pašto indeksas). Kai tik gausime apmokėjimą, jį iš karto išsiųsime „Lietuvos paštu“. Dovanų kuponas bus pristatytas Jūsų nurodytu adresu į bet kurį Lietuvos miestą nemokamai! Dovanų kupone bus nurodytas KODAS su kuriuo kupono savininkas galės pirkti internete, arba mūsų biure Panevėžyje, Paliūniškio g. 5, nuo pirmadienio iki penktadienio 10–16 val. Tel. + 370 620 20663. Kitoje kupono pusėje yra naudojimosi atmintinė.

ELEKTRONINIAI DOVANŲ KUPONAI

Atsiųsti elektroniniu paštu! Jums reikės išsirinkti norimą sumą ir apmokėti Jums patogiu būdu (žiūrėti į „Atsiskaitymo būdai“), užpildyti informaciją, kam bus dovanojamas kuponas (vardas, pavardė, kupono gavėjo el. paštas). Šis kuponas bus atsiųstas iš karto, kai gausime apmokėjimą, darbo dienomis. Dovanų kupone bus nurodytas KODAS su kuriuo kupono savininkas galės pirkti tik internete.

PAPILDOMOS SĄLYGOS

Dovanų kuponas skirtas vienkartiniam pirkimui ir panaudojamas vieną kartą. Dovanų kuponas į grynuosius pinigus nekeičiamas.
Jei įsigyjamų prekių kaina yra mažesnė nei dovanų kupono vertė, likusi suma negrąžinama.
Jei įsigyjamų prekių kaina yra didesnė nei dovanų kupono vertė, skirtumą pirkėjas turi sumokėti papildomai.

Perkant dovanų kuponus, PVM sąskaita-faktūra už jį neišrašoma. Išrašomas priėmimo – perdavimo aktas.

Dovanų kuponas galioja iki jame nurodytos datos – tris mėnesius nuo jo įsigijimo dienos.

Atvykite ir apžiūrėkite
mūsų prekes?
Norite bendradarbiauti? Susisiekime
užsukite į mūsų el. parduotuvę
  • Susipažinome - tai draugaukime toliau: