„Apelsininė kalendra“ namų kvapas su lazdelėmis 200ml

49

Saulė stebina, kai nusidažo ryškia oranžine spalva. Deganti saulė. Žiūrint į ją jauti, kaip užpildo visa kūną energija. Šviesos energija. Ji žaismingai trykšta į visas puses ir teka tarsi gaivi apelsinų sulčių upė. Citrusinių vaisių sodrus aromatas priverčia pakelti akis ir nusišypsoti visų pirma sau. Jauti kaip užplūsta džiaugsmo banga – nusišypsai šalia Tavęs esančiam. Nesvarbu kam – žmogui, augintiniui, gėlei ar tave supančiai erdvei. Nesustabdoma šypsenų gausa plečiasi, pakol ji ir visada šalia buvusi kalendros aromatu iškvepinta paslaptis kartu įsilieja į oranžinę gaivą. Kalendra citrusų įsivaizduojamam rūgštumui suteikia subtilaus, prabangaus saldumo. Saldumas pakviečia trumpam atsigulti šalia apelsinų upės į šiek tiek vaisiais, aštriu bei šviežios žolės aromatu kvepiančią žalią pievą. Atsiguli taip arti upės, nes labai gera, kai energijos purslai Tave aptaško. Nuovargis išgaruoja ir pranyksta oranžinėje šviesoje ir saldžioje šypsenoje. Širdis maloniai plūduriuoja meilėje. Meilė nemirtinga.

Svaigusis prinokusių apelsinų ir kalendrų kvapas.

Viršutinės natos: citrina, žaliasis apelsinas, kalendra.

Vidurinės natos: imbieras, citrinžolė, verbena, ciberžolė.

Pagrindinės natos: Viduržemio jūros žolelės.

Žiba namų kvapai sukurti aliejiniu pagrindu, todėl jų sklaida ir išraiškingumas sklindant šiek tiek atsilieka (bet tai nėra minusas) nuo formulės į kurią įeina alkoholio (su juo „draivu” sunku pakonkuruoti).
Todėl rekomenduoju dažniau keisti (mirkyti) pagaliukų puses ypatingai pirmąją savaitę (kol pagaliukai) subręs ir prisisotins kvapnaus aliejaus (maksimumo).
Mūsų formulės pranašumas: lėčiau (ilgiau), išraiškingiau, riebiau garuoja (ilgesnį laiko tarpą).
Ziba collection The New CODE of AMBER
200ml

Neturime