Cedrato di Firenze 500ml

79

Tai vienas natūraliausių būdų kvėpinti namus.
  „Wally 1925“ Itališki namų kvapai, senovinio stiliaus buteliukuose ir ratano lazdelėmis. Į kvapus pamerkiamos ratano lazdelės, kurios skleidžia ilgai išliekantį aromatą.
„Cedrato di Firenze“ yra kvapniausia ir saldžiausia iš visų citrinų „Dėl išskirtinio kvapo, pranašesnio už visus kitus“.
Florencijos Bizzaria, kuri, ko gero, yra pirmoji gauta skiepų chimera, yra skiepas tarp Florencijos citrinos ir rūgštaus apelsino, retenybė, turinti unikalų ir ypatingą citrusinį vaisių, kuris, nepaisant kartaus apelsino savybių, kaip trijų skirtingų rūšių citrusinių vaisių: kartaus apelsino, citrinos ir kedro.  Kiekvienais metais Bizzarria duoda vaisių, kurie visada būna skirtingi, gumbuoti ir geltoni, oranžinės arba žalios spalvos.
Kvapas yra kedro, kuris dvelkia legenda, pasakojantis senas istorijas ir nurodantis į senovės burtus ir naujas meiles. Mitologija sako, kad Viduržemio jūros jaunieji žvejai, norėdami išreikšti savo dėkingumą, jiems padėjusioms sirenoms, padovanojo krepšį kedrų. Legenda atskleidžia, kad kedras yra valymo kvepalai, kurių aromatas perduoda meilę. Panašu, kad pakanka kelis lašus užlašinti ant delno ir lengvai patrinkite ją mylimojo rankas, kad užsidegtumėte tikrais „meilės burtas“.
„CEDRATO DI FIRENZE“ yra saldžiai citrusinis, harmoningas, gyvas ir malonus kvapas, jo gaivus kvapas išlaisvina gyvenimo džiaugsmą ir kovoja su stresu. Rytuose jis buvo naudojamas kvėpinti spintų stalčius, apatinius rūbus.

UŽUODŽIAMAS: saldžiai citrusinis, harmoningas, gyvas ir malonus kvapas, jo gaivus kvapas išlaisvina gyvenimo džiaugsmą ir kovoja su stresu.

VIRŠUTINĖS NATOS: Vaisių: apelsinas, ananasas, japoninis laurenis, mėtos, citrina, greipfrutas.

VIDURINĖS NATOS: Gėlių: kedras, jazminas, persikas, citrinžolė, braškės, papajos.

PAGRINDINĖS NATOS: Muskusas: Baltasis muskusas. kedro mediena, kokosas, migdolas.

pauksciukai
Rinkinyje rasite 500 ml namų kvapą stikliniame buteliuke ir 12 vnt. 50cm ilgio ratano lazdelių natūralios spalvos, supakuotų dovanų dėžutėje.

Dėmesio! Pirmą kartą įmerkus lazdeles, po pusvalandžio jas reikia apversti ir tada kiekvieną dieną ar rytą su kvapais ,,sveikintis” juos apverčiant! Jeigu kvapo pakanka galima versti tik kelias lazdeles. Kvapus geriausia laikyti komodos aukštyje, pageidautina ne prieš tiesioginius spindulius. Jeigu kvapai neskleidžia aromato reikia keisti vietą! 500 ml užtenka iki 6 mėnesių namų kvėpinimui.

Norite paklausti apie šią prekę?
RAŠYKITE

Liko 1

Kodas: Cedratodi Firenze_500 Kategorijos: , ,

Aprašymas