„DIVINO” namų kvapas 500 ml

79

Tai vienas natūraliausių būdų kvėpinti namus.
Itališki namų kvapai, senovinio stiliaus buteliukuose ir ratano lazdelėmis. Į kvapus pamerkiamos ratano lazdelės, kurios skleidžia ilgai išliekantį aromatą.
 UŽUODŽIAMAS: Kiekvienas gali patirti vaisių, medaus užuominas, kurios stimuliuoja pojūčius ir vizijas, susijusias su pačių patirtimi.

VIRŠUTINĖS NATOS:  obuolys, avietė.
 VIDURINĖS NATOS: egzotiniai vaisiai, raudonosios vynuogės, persikas.
PAGRINDINĖS NATOS: Madagaskaro vanilė, baltas muskusas, Braziliškas apelsinas, žiedų iš Maroko.

pauksciukai
Rinkinyje rasite 500 ml namų kvapą stikliniame buteliuke ir 12 vnt. 50 cm ilgio ratano lazdelių, supakuotų dovanų dėžutėje.

Dėmesio! Pirmą kartą įmerkus lazdeles, po pusvalandžio jas reikia apversti ir tada kiekvieną dieną ar rytą su kvapais ,,sveikintis” juos apverčiant! Jeigu kvapo pakanka galima versti tik kelias lazdeles. Kvapus geriausia laikyti komodos aukštyje, pageidautina ne prieš tiesioginius spindulius. Jeigu kvapai neskleidžia aromato reikia keisti vietą! 500 ml užtenka iki 6 mėnesių namų kvėpinimui.

Norite paklausti apie šią prekę?
RAŠYKITE

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Neturime

Aprašymas

Tai aromatas, kuriame susijungia Italijos krašto vynams būdingos uoslės natos. Kiekvienas gali pajusti vaisines užuominas, skatinančias pojūčius ir vizijas, susijusias su savo patirtimi. DIVINO, vaisių ir aromatingas kvapas, miško uogos ir medus, obuoliai ir vanilė iš Madagaskaro. Kvapas naujo, tauraus ir putojančio vyno, kuris iš karto priverčia galvoti apie malonius vakarus su draugais. Naudojimas: nuimkite dangtelį nuo buteliuko ir įmerkite visas lazdeles į kvapą, palikite kelias minutes įsigerti ir tada apverskite. Pakartokite tai tris ar keturis kartus, kad įsitikintumėte, jog lazdelės sugers kvapą per visą ilgį. Po to pagaliukus pakaks vieną kartą per dieną apversti, visus ar keletą, priklausomai nuo patalpos dydžio ir norimo aromato intensyvumo.