ERBE DI SAN GIOVANI namų kvapai virtuvės zonai 250ml

55

Pasak senovės legendos, Šv. Jono naktis yra naktis, kai Saulė pasitinka Mėnulį, paskutinė vasaros saulėgrįžos naktis, yra trumpiausia metų naktis, šviesa laimi prieš tamsą.
Tą naktį jūs turite prisirinkti naujų vaistažolių, kurios tik tą naktį yra praturtintos dorybėmis, kurios juos daro stebuklingus.
„Saulė aukščiausią tašką pasiekia birželio 23 d .:
Jono naktis yra stebuklų naktis “.
Surinktos žolelės, dedamos į mėnesienos apšviestą vandens telkinį, gali padidinti grožį ir užkirsti kelią negandoms.
Kaip jonažolė: užtikrinanti gerą miegą, užtikrina ilgą gyvenimą. Rozmarinas saugo nuo raganų ir nelaimių. Levandos, saugančios visą šeimą.
Taigi saulėgrąžos nakties magija perduodama ir San Giovanni žolelės saugo mūsų namus.
Tai vienas natūraliausių būdų kvėpinti namus.
  „Wally 1925“ Itališki namų kvapai, senovinio stiliaus buteliukuose ir ratano lazdelėmis. Į kvapus pamerkiamos ratano lazdelės, kurios skleidžia ilgai išliekantį aromatą.

 UŽUODŽIAMAS: šviežumas, aštrumas, gėlės.
 VIRŠUTINĖS NATOS : mėtos, apelsinai, bergamotės, eukaliptas.
VIDURINĖS NATOS: rozmarinas, levandos, kalendra, pušis, gvazdikėliai.
PAGRINDINĖS NATOS: čiobreliai, mairūnas, dašis, jazminas.

pauksciukai
Rinkinyje rasite 250 ml namų kvapą stikliniame buteliuke ir 12 vnt. 35cm ilgio ratano lazdelių, supakuotų dovanų dėžutėje.

Dėmesio! Pirmą kartą įmerkus lazdeles, po pusvalandžio jas reikia apversti ir tada kiekvieną dieną ar rytą su kvapais ,,sveikintis” juos apverčiant! Jeigu kvapo pakanka galima versti tik kelias lazdeles. Kvapus geriausia laikyti komodos aukštyje, pageidautina ne prieš tiesioginius spindulius. Jeigu kvapai neskleidžia aromato reikia keisti vietą! 250 ml užtenka iki 3 mėnesių namų kvėpinimui.

Norite paklausti apie šią prekę?
RAŠYKITE

Neturime

Kodas: Erbe s giovanni Kategorijos: , Žyma: