,,Giardino Proibito” uždraustas sodas 500 ml

79

Uždraustasis sodas, tai, kuriame rasite netikėtų dalykų, įvairių prieskonių, uogų, gėlių, lapų ir medienos. Rezultatas yra klasikiniai ir diskretiški kvepalai, lyg sodo apie kurį mes visi svajojame, kur mes norėtume ilgai vaikščioti ir skaityti, bendrauti, atrasti save. Naudokite jį  savo kambaryje, prieangyje, verandoje ar prie pietų stalo.

UŽUODŽIAMAS: rytietiškas, aštrus aromatas.
VIRŠUTINĖS NATOS: Kinijos anyžiai, Kalabrijos bergamotės, Gvatemalos kardamonas, Madagaskaro gvazdikėliai, Jamaikos kvapusis uoginis pipiras.
 VIDURINĖS NATOS: Egipto jazminas, Turkijos rožė, Šri Lankos cinamonas, Indonezijos muskato riešutas, žibuoklių lapai, Indonezijos pačiulis, santalmedis iš Australijos.
PAGRINDINĖS NATOS: Haičio vetiverijos, Kedro medis iš Virginijos, Indonezijos pačiulis, Madagaskaro vanilė, Indijos šafranas.

pauksciukai

Tai vienas natūraliausių būdų kvėpinti namus.
Itališki namų kvapai, senovinio stiliaus buteliukuose ir ratano lazdelėmis. Į kvapus pamerkiamos ratano lazdelės, kurios skleidžia ilgai išliekantį aromatą.

Rinkinyje rasite 500 ml  namų kvapą stikliniame buteliuke ir 12 vnt. 50 cm ilgio ratano lazdelių, supakuotų dovanų dėžutėje.

Dėmesio! Pirmą kartą įmerkus lazdeles, po pusvalandžio jas reikia apversti ir tada kiekvieną dieną ar rytą su kvapais ,,sveikintis” juos apverčiant! Jeigu kvapo pakanka galima versti tik kelias lazdeles. Kvapus geriausia laikyti komodos aukštyje, pageidautina ne prieš tiesioginius spindulius. Jeigu kvapai neskleidžia aromato reikia keisti vietą! 500 ml užtenka iki 6 mėnesių namų kvėpinimui.

Norite paklausti apie šią prekę?
RAŠYKITE

Save

Save

Save

Neturime

Kodas: Giardino Proiblto"_500 Kategorijos: , ,