„Sakų akmuo“ kvepianti sojų vaško žvakė

39

Kiekviena žvakė išskirtinė, nes pagaminta „Žiba Collection“ kūrėjos rankomis, todėl jos sudedamosios dalys gali būti pasiskirsčiusios netolygiai, o dėl natūralios sojų vaško sudėties jis gali įgauti skirtingų atspalvių. Prieš pasimatymą su Žiba žvake dėl transportavimo sąlygų ir jo temperatūrų kaitos, gali atsirasti nepageidaujamų oro tarpų ir/ar įtrūkimų, tai natūralus  augalinio vaško reiškinys, tik rodantis, Žiba žvakės unikalumą.

Aitriai duslus, lėtai rūkstantis medžio sakų dūmo smilkimas.

Viršutinės natos: jazminas.

Vidurinės natos: oda, pačiulis, sandalmedis, tonkos pupelės.

Pagrindinės natos: gintaras, tamsus muskusas, šviesus muskusas, pudra

Sakų akmens legenda, kuri gimė ne per vieną dieną. Negali jos per vieną dieną papasakoti, nes stipru. Sakai laiko tėkmėje virsta akmeniu. Tas virsmas iš klampios gintaro spalvos masės į akmenį vyksta labai lėtai. Laiko glostomi sakai pagaliau subręsta ir savyje uždaro stiprybę. Stiprybė nepalaužiama. Kai sakų akmuo dega, namai virsta ošiančiu šimtamečiu pušynu. Sakai atgimsta ir išlaisvina ypatingai progai laikytų kvapų kerus. Pušynas užsipildo viliojančiu santalo, atpalaiduojančių smilkalų, brangaus tabako, žoliniu dūmu alsuojančiu pačiulio kvapų atspalviais. Plaučiai prisipildo istorinės gaivos, saldi prabanga užlieja mintis. Tu pagarbiai įkvepi legendinio sakų akmens ir jo stiprybės. Pasipuoši gintaru ir lėtai geri į save sakų akmens legendą.

Žvakės sudėtis
Tūris 220 ml.
Dega 55 val.
SOJŲ VAŠKAS – natūralus augalinis vaškas, pagamintas iš sojų pupelių aliejaus
KVAPAI – kruopščiai atrinkti, nišiniai, itin kokybiški aromatiniai aliejai
DAGTIS – medvilnė su popieriumi
STIKLINIS INDAS – kokybiškas, storo stiklo, atsparus karščiui
ĮPAKAVIMAS – aukštos kokybės popierinė dėžutė su informaciniu laiškeliu kokybiškam bendravimui su Žiba žvake

Liko 2

Aprašymas

1. Neužgesinkite žvakės tol, kol vaško paviršius pilnai neišsilydys. Tolygiai išsilydęs vaškas, padės išvengti žvakėse susidarančio „tunelio” efekto ir išvengsite negražaus vaizdo, bei gerokai prailgins ,,Žiba Collection“ žvakės degimo laiką.
2. Žvakės deginimo laikas. Po vaško išsilydimo niekada nedeginkite žvakės ilgiau nei 3 – 4 valandas. Taip
„Žiba Collection“ žvakė degs ilgiau ir kokybiškiau.
3. Patrumpinkite dagtį prieš kiekvieną uždegimą iki 5mm. Išvengsite žvakės “rūkimo” ir nešvarių indo sienelių. Nukirpkite ant dagčio viršaus susidariusį „angliuką” ir nepalikite jo vaške. Rekomenduojame naudoti specialias žvakių dagčių žirkles, kurios tam pritaikytos.
4. Žiba rekomeduoja negesinti žvakės užpučiant. Tam naudokite specialią priemonę skirtą dagčiui panardinti į vašką ir iškelti atgal. Taip išvengsite galimo paviršių aptaškymo vašku ir svarbiausia nesugadinsite aromato, užpučiamo dūmo kvapu.