„Ūdo rožė“ kepianti sojų vaško žvakė

39

Kiekviena žvakė išskirtinė, nes pagaminta „Žiba Collection“ kūrėjos rankomis, todėl jos sudedamosios dalys gali būti pasiskirsčiusios netolygiai, o dėl natūralios sojų vaško sudėties jis gali įgauti skirtingų atspalvių. Prieš pasimatymą su Žiba žvake dėl transportavimo sąlygų ir jo temperatūrų kaitos, gali atsirasti nepageidaujamų oro tarpų ir/ar įtrūkimų, tai natūralus  augalinio vaško reiškinys, tik rodantis, Žiba žvakės unikalumą.

Viliojantis ir gundantis kvapų pokalbis.

Viršutinės natos: rožė, pelargonija, šafranas, pipirai.

Vidurinės natos: rožė, gvazdikėlių lapai, cinamono žievė, muskatas ir palmaroza (imbierinė citrinžolė).

Pagrindinės natos: ūdo mediena, muskusas, pačiulis ir vanilė.

Rytietiško aštrumo liepsnos bučinys užburia. Tai ne sapnas, o realybė, kurios kvapas imperatoriškai pakylėja. Kambaryje pasimato ryškūs rožių krūmo, apipilto karališko grožio kvapniais žiedais, kontūrai. Šilko švelnumo žiedlapių aksomas neleidžia suabejoti rožės karališka prigimtimi. Tvirtybė ir jokių silpnumo požymių. Šilta šypsena skrieja ištikimam sąjungininkui. Rožės sąjunga su kilminguoju Ūdu suteikia visumai dar daugiau svorio, stiprumo ir prabangos. Stiprėja pasitikėjimas savimi, įsiviešpatauja harmonija, atsiranda daugiau vidinės galios, apima gilios išminties pojūtis. Ūdo Rožė dega dangiška aistra gyvenimui. Reikia nors kartą gyvenime tai pajausti, užuosti ir patirti.

Žvakės sudėtis
Tūris 220 ml.
Dega 55 val.
SOJŲ VAŠKAS – natūralus augalinis vaškas, pagamintas iš sojų pupelių aliejaus
KVAPAI – kruopščiai atrinkti, nišiniai, itin kokybiški aromatiniai aliejai
DAGTIS – medvilnė su popieriumi
STIKLINIS INDAS – kokybiškas, storo stiklo, atsparus karščiui
ĮPAKAVIMAS – aukštos kokybės popierinė dėžutė su informaciniu laiškeliu kokybiškam bendravimui su Žiba žvake.

Liko 1

Aprašymas

1. Neužgesinkite žvakės tol, kol vaško paviršius pilnai neišsilydys. Tolygiai išsilydęs vaškas, padės išvengti žvakėse susidarančio „tunelio” efekto ir išvengsite negražaus vaizdo, bei gerokai prailgins ,,Žiba Collection“ žvakės degimo laiką.
2. Žvakės deginimo laikas. Po vaško išsilydimo niekada nedeginkite žvakės ilgiau nei 3 – 4 valandas. Taip
„Žiba Collection“ žvakė degs ilgiau ir kokybiškiau.
3. Patrumpinkite dagtį prieš kiekvieną uždegimą iki 5mm. Išvengsite žvakės “rūkimo” ir nešvarių indo sienelių. Nukirpkite ant dagčio viršaus susidariusį „angliuką” ir nepalikite jo vaške. Rekomenduojame naudoti specialias žvakių dagčių žirkles, kurios tam pritaikytos.
4. Žiba rekomeduoja negesinti žvakės užpučiant. Tam naudokite specialią priemonę skirtą dagčiui panardinti į vašką ir iškelti atgal. Taip išvengsite galimo paviršių aptaškymo vašku ir svarbiausia nesugadinsite aromato, užpučiamo dūmo kvapu.