Kvepianti žvakė Cedrato di Firenze 200g

55

„Cedrato di Firenze“ yra kvapniausia ir saldžiausia iš visų citrinų „Dėl išskirtinio kvapo, pranašesnio už visus kitus“.
Florencijos Bizzaria, kuri, ko gero, yra pirmoji gauta skiepų chimera, yra skiepas tarp Florencijos citrinos ir rūgštaus apelsino, retenybė, turinti unikalų ir ypatingą citrusinį vaisių, kuris, nepaisant kartaus apelsino savybių, kaip trijų skirtingų rūšių citrusinių vaisių: kartaus apelsino, citrinos ir kedro.  Kiekvienais metais Bizzarria duoda vaisių, kurie visada būna skirtingi, gumbuoti ir geltoni, oranžinės arba žalios spalvos.
Kvapas yra kedro, kuris dvelkia legenda, pasakojantis senas istorijas ir nurodantis į senovės burtus ir naujas meiles. Mitologija sako, kad Viduržemio jūros jaunieji žvejai, norėdami išreikšti savo dėkingumą, jiems padėjusioms sirenoms, padovanojo krepšį kedrų. Legenda atskleidžia, kad kedras yra valymo kvepalai, kurių aromatas perduoda meilę. Panašu, kad pakanka kelis lašus užlašinti ant delno ir lengvai patrinkite ją mylimojo rankas, kad užsidegtumėte tikrais „meilės burtas“.
„CEDRATO DI FIRENZE“ yra saldžiai citrusinis, harmoningas, gyvas ir malonus kvapas, jo gaivus kvapas išlaisvina gyvenimo džiaugsmą ir kovoja su stresu. Rytuose jis buvo naudojamas kvėpinti spintų stalčius, apatinius rūbus.

UŽUODŽIAMAS: saldžiai citrusinis, harmoningas, gyvas ir malonus kvapas, jo gaivus kvapas išlaisvina gyvenimo džiaugsmą ir kovoja su stresu.

 

pauksciukai
Rinkinyje rasite 200 g kvepiančia žvakę juodo stiklo indelyje, supakuotą į kartoninę dėžutę. Degimo laikas 40 val.

Dėmesio! Niekada nepalikti be priežiūros uždegtų žvakių. Prieš naudojimą nuimkite visas pakuotes.

Wally1925, Toskana, Italija

Norite paklausti apie šią prekę?
RAŠYKITE

Liko 1

Aprašymas