PARSA vyriškas dovanų rinkinys barzdai

24

Ideali dovana kiekvienam vyrui, kuris skiria dėmesį savo išvaizdai.

PARSA Men Line barzdos priežiūros rinkinys, kurį sudaro barzdos šukos, barzdos šepetys, nosies ir ausų plaukų žirklės bei plaukų ir barzdos žirklės, yra viskas, ko reikia vyrui gerai prižiūrimai barzdai.

PREKĖS SAVYBĖS: idealiai tinka barzdos priežiūrai:

Barzdos šukos – šios dvipusės barzdos šukos, pagamintos iš natūralios kriaušės medienos, idealiai tinka atrišti užsispyrusius barzdos plaukus jų statiškai neapkraunant. Šiurkščiai dantyta pusė idealiai tinka storoms pilnoms barzdoms tramdyti, o smulkiai dantyta pusė naudojama ūsams. Reguliariai valykite.

Veganiškas barzdos šepetys, pagamintas iš tvirtų sintetinių plaukų, idealiai tinka barzdos plaukams išpainioti ir formuoti. Minkšti šereliai pašalina pleiskanas ir purvo daleles ir garantuoja išpuoselėtą barzdą. Reguliariai valykite.

Plaukų ir barzdos žirklės: vienpusis tiesių peiliukų mikro dantukas neleidžia plaukams slinkti kirpimo metu, taip garantuojant maksimalų tikslumą, kai barzda ir ūsai yra pilni. Su nuimamu piršto kabliuku ir nuimamu piršto žiedu. Iš nerūdijančio plieno. Reguliariai valykite.

Nosies ir ausų plaukų žirklės:  suapvalinti tiesių peiliukų galai idealiai tinka saugiai kirpti nosies ir ausų plaukus. Iš nerūdijančio plieno. Reguliariai valykite.

pauksciukai

TAIKYMAS: Kasdien šukuokite barzdą barzdos šukomis. Naudodami barzdos šepetėlį kasdien švelniai šukuokite barzdą, kad ją išskleistumėte ir pašalintumėte pleiskanas. Atsargiai nupjaukite atskirus plaukus nosies ir ausų plaukų žirklėmis. Būkite atsargūs ir neįkiškite žirklių per giliai, kad nesusižeistumėte. Plaukų ir barzdos žirklėmis atsargiai nukirpkite/nukirpkite plaukus iki norimo ilgio.

PRIEŽIŪROS INSTRUKCIJOS: Reguliariai valykite barzdos priežiūros priemones.

Norite paklausti apie šią prekę?
RAŠYKITE

Liko 4

Aprašymas