Patchouli e Canapa namų kvapo papildymas

65

Tai vienas natūraliausių būdų kvėpinti namus.
  „Wally 1925“ Itališki namų kvapai, senovinio stiliaus buteliukuose ir ratano lazdelėmis. Į kvapus pamerkiamos ratano lazdelės, kurios skleidžia ilgai išliekantį aromatą.

Intensyvus ir sumedėjęs pačiulių aromatas susilieja su sėjamųjų kanapių kvapu, su gaiviomis ir saldžiomis natomis, sukuria apgaubiantį kvapą, bet taip pat regeneruoja ir ramina dvasią.

Nesenstantis kvepalai, svaiginę 70 – ųjų metų pasaulį.

VIRŠUTINĖS NATOS: Bergamotės, Sėjamoji kanapė, Citrina, Pelargonija, Mėtos.

VIDURINĖS NATOS: Gėlės: Jazminai, Braškės, Levandos, Pakalnutės, Smilkalai, Juodieji pipirai, Laurai, Rožė, Kardamonas.

PAGRINDINĖS NATOS Medienos: Pačiuliai, Baltasis muskusas, Kedro mediena, Vanilė, Sandalmedis, Tonka pupelės, Ambra.

pauksciukai

 500 ml namų kvapų papildymas plastikiniame buteliuke su aliuminio metalo kamšteliu, todėl kaina patrauklesnė. Skirtas papildyti pasibaigusį Jūsų mėgstamą namų kvapą.

Pastaba:  kad kokybiškai naudoti kvapą, kompanija rekomenduoja, jį susipilti į 500 ml seną tarą bei naudoti naujas ratano lazdeles.

Dėmesio! Pirmą kartą įmerkus lazdeles, po pusvalandžio jas reikia apversti ir tada kiekvieną dieną ar rytą su kvapais sveikintis juos apverčiant! Jeigu kvapo pakanka galima versti tik kelias lazdeles. Kvapus geriausia laikyti komodos aukštyje, pageidautina ne prieš tiesioginius spindulius. Jeigu kvapai neskleidžia aromato reikia keisti vietą! 500 ml talpos buteliuko užteks iki 6 mėn. namų kvėpinimui.

Norite paklausti apie šią prekę?
RAŠYKITE

Neturime