Rinkinys Sorvella – Namų kvapas 120ml + žvakė 170 g – Red Baccarat

28

Rinkinys Sorvella „Red Baccarat“ – tai kompozicija, kurioje jazmino kvapas drąsiai derinamas su tauriojo šafrano aromatu, tačiau tai nėra vienintelis ingredientas, dėl kurio ši kompozicija yra išskirtinė. Taip pat galime užuosti medienos dervą ir gintarą, neįprastai derantį su kedro medienos aromatu. Šis aromatas suteiks prabangos ir unikalumo pojūtį.

Į kvapus pamerkiamos kvapų lazdelės, kurios skleidžia ilgai išliekantį aromatą.

pauksciukai

Rinkinį sudaro: Prabangi dėžutė, kvapioji žvakė, namų kvapas ir degtukai.

Dėmesio! Pirmą kartą įmerkus lazdeles, po pusvalandžio jas reikia apversti ir tada kiekvieną dieną ar rytą su kvapais sveikintis juos apverčiant! Jeigu kvapo pakanka galima versti tik kelias lazdeles. Kvapus geriausia laikyti komodos aukštyje, pageidautina ne prieš tiesioginius spindulius. Jeigu kvapai neskleidžia aromato reikia keisti vietą!

Rinkinys supakuotas dėžutėje, joje rasite: 120 ml difuzorių ir 5 lazdeles, žvakę 170g ir degtukus. Kvapas, skirtas patalpoms iki 40 m2. Mažesnėms patalpoms rekomenduojame iš pradžių įdėti 1-2 lazdeles, kad patikrintumėte kvapo intensyvumą. Kvapo intensyvumą galima reguliuoti pridedant pakankamą lazdelių kiekį. Žvakė 170g: veikimo laikas: apie 50 valandų. Naudojimas:  Pirmą kartą uždegant žvakę, rekomenduojame palaukti, kol išsilydys visas viršutinis vaško paviršius (maždaug 3-4 val.). Tai užtikrins tolygų vaško tirpimą ir geriausią kvapo pojūtį.

Norite paklausti apie šią prekę?
RAŠYKITE

Liko 1

Aprašymas