Signoria namų kvapų papildymas 500ml

65

Tai vienas natūraliausių būdų kvėpinti namus.
Itališki Wally1925 namų kvapų papildymai. Į kvapus pamerkiamos ratano lazdelės, kurios skleidžia ilgai išliekantį aromatą.

Namų kvapas „Signoria“ atskleidžia Florencijos didybę, renesanso istoriją ir nematomą brangių medžiagų,  pvz., aukso, kvapo žavesį.

Tobula praeities ir istorijos sintezė, kuri maišoma su menu ir dabartimi, sukuria magiją ir žavingą, unikalų kvapą kiekviename Wally1925 butelyje.

UŽUODŽIAMAS: Šioje grožio ir istorijos sintezėje gali būti suvokiama šios magijos, kuri daro „Signoria“ kvapą: aukso spalva, žibučių, bergamočių, levandų, gvazdikėlių, ambros bei aštrių kvapų derinys.
 VIRŠUTINĖS NATOS: Bergamotė, Eukaliptas, Pelargonija, Levanda, Citrina.
 VIDURINĖS NATOS: Pačiulis, Vetyverija, Kvapusis gvazdikmedis, Žibuoklės, Rožė.
PAGRINDINĖS NATOS: Baltasis muskusas, vanilė.

pauksciukai

 500 ml namų kvapų papildymas plastikiniame buteliuke su aliuminio metalo kamšteliu, todėl kaina patrauklesnė. Skirtas papildyti pasibaigusį Jūsų mėgstamą namų kvapą.

Pastaba:  kad kokybiškai naudoti kvapą, kompanija rekomenduoja, jį susipilti į 500 ml seną tarą bei naudoti naujas ratano lazdeles.

Dėmesio! Pirmą kartą įmerkus lazdeles, po pusvalandžio jas reikia apversti ir tada kiekvieną dieną ar rytą su kvapais sveikintis juos apverčiant! Jeigu kvapo pakanka galima versti tik kelias lazdeles. Kvapus geriausia laikyti komodos aukštyje, pageidautina ne prieš tiesioginius spindulius. Jeigu kvapai neskleidžia aromato reikia keisti vietą! 500 ml talpos buteliuko užteks iki 6 mėn. namų kvėpinimui.

Norite paklausti apie šią prekę?
RAŠYKITE

Neturime

Kodas: Signoria_papildymas Kategorijos: ,