„Antikos biblioteka“ kvepianti sojų vaško žvakė

39

Kiekviena žvakė išskirtinė, nes pagaminta „Žiba Collection“ kūrėjos rankomis, todėl jos sudedamosios dalys gali būti pasiskirsčiusios netolygiai, o dėl natūralios sojų vaško sudėties jis gali įgauti skirtingų atspalvių. Prieš pasimatymą su Žiba žvake dėl transportavimo sąlygų ir jo temperatūrų kaitos, gali atsirasti nepageidaujamų oro tarpų ir/ar įtrūkimų, tai natūralus  augalinio vaško reiškinys, tik rodantis, Žiba žvakės unikalumą.

Gilus ir neužmirštamai paslaptingas antikinės bibliotekos knygų kvapas.

Viršutinės natos: Mirabelle slyvos, persikai.

Vidurinės natos: rausvasis bijūnas, violetinės spalvos žiedlapiai.

Pagrindinės natos: nualinta oda, laukinis pačiulis, Madagaskaro vanilė.

Palubėje kabančių sietynų skleidžiama šviesa susigeria į lubas, sienas, knygų lentynas. Uždegi žvakę. Dabar jaukiau. Žvakės skleidžiamas aromatas pagauna Tave ir įtraukia į savo kelionę. Pasitinka gili išmintis ir neperskaitytų knygų stipri vilionė, paslaptingumas. Bibliotekoje pilna paslapčių. Stabteli prie didžiulių iki pat lubų lentynų. Jose pilna užrašytų gyvenimus kuriančių, keičiančių minčių, kurių kiekviena turi savo svorį, kvapą, jausmą. Žmogaus ir laiko nutrintas storos odos knygos viršelis patvirtina – kūrinys tikras šedevras. Atsargiai paimi vertingą knygą į rankas. Verčiant jos puslapius žvakės liepsna linkteli lyg pritardama tam, kas parašyta knygoje bei savo nematomu prisilietimu stumteli visu pajėgumu nerti į naują puslapį – kas toliau. Tave pagavęs aromatas baigia savo kelionę, o Tu geri jo kvapų natas ir toliau tęsi savąją.

Žvakės sudėtis
Tūris 220 ml.
Dega 55 val.
SOJŲ VAŠKAS – natūralus augalinis vaškas, pagamintas iš sojų pupelių aliejaus
KVAPAI – kruopščiai atrinkti, nišiniai, itin kokybiški aromatiniai aliejai
DAGTIS – medvilnė su popieriumi
STIKLINIS INDAS – kokybiškas, storo stiklo, atsparus karščiui
ĮPAKAVIMAS – aukštos kokybės popierinė dėžutė su informaciniu laiškeliu kokybiškam bendravimui su Žiba žvake

Liko 1

Kodas: antikos_biblioteka Kategorijos: , ,

Aprašymas

1. Neužgesinkite žvakės tol, kol vaško paviršius pilnai neišsilydys. Tolygiai išsilydęs vaškas, padės išvengti žvakėse susidarančio „tunelio” efekto ir išvengsite negražaus vaizdo, bei gerokai prailgins ,,Žiba Collection“ žvakės degimo laiką.
2. Žvakės deginimo laikas. Po vaško išsilydimo niekada nedeginkite žvakės ilgiau nei 3 – 4 valandas. Taip
„Žiba Collection“ žvakė degs ilgiau ir kokybiškiau.
3. Patrumpinkite dagtį prieš kiekvieną uždegimą iki 5mm. Išvengsite žvakės “rūkimo” ir nešvarių indo sienelių. Nukirpkite ant dagčio viršaus susidariusį „angliuką” ir nepalikite jo vaške. Rekomenduojame naudoti specialias žvakių dagčių žirkles, kurios tam pritaikytos.
4. Žiba rekomeduoja negesinti žvakės užpučiant. Tam naudokite specialią priemonę skirtą dagčiui panardinti į vašką ir iškelti atgal. Taip išvengsite galimo paviršių aptaškymo vašku ir svarbiausia nesugadinsite aromato, užpučiamo dūmo kvapu.