„Taurusis desertas“ kvepianti sojų vaško žvakė Nr.1

39

Kiekviena žvakė išskirtinė, nes pagaminta „Žiba Collection“ kūrėjos rankomis, todėl jos sudedamosios dalys gali būti pasiskirsčiusios netolygiai, o dėl natūralios sojų vaško sudėties jis gali įgauti skirtingų atspalvių. Prieš pasimatymą su Žiba žvake dėl transportavimo sąlygų ir jo temperatūrų kaitos, gali atsirasti nepageidaujamų oro tarpų ir/ar įtrūkimų, tai natūralus  augalinio vaško reiškinys, tik rodantis, Žiba žvakės unikalumą.

Viliojantis ir gundantis kvapų pokalbis.

Žvakė Nr.1 „Taurusis desertas”

Tiršta, standi, lėtai stingstanti juodojo šokolado ir traškiųjų durpių gabalėlių masė brandinta išdeginto ąžuolo statinėje. Visa tai lėtai ir atsakingai apliejama kvapniosios vanilės, bei rūkytų tonkos pupelių plutele. Ypatingai taurus ir ore tirpstantis „dūmas”.

Žvakės sudėtis

Natos(ingridientai): degintas ąžuolas, tonkos pupelė, saldžioji vanilė, dūminis juodasis šokoladas su stipriu durpių poskoniu.
Vaško pagalba liepsnos pavidalui sukurtas, saldusis desertas uoslei ir kaloringasis penas sielai. Taip trūkstamo kasdieninio gyvenimo būdo saldumo stoka, štai kas paskatino šio kvapnaus, vaškinio „deserto“ gamybos procesą. Tiršta, standi, lėtai stingstanti juodojo šokolado ir traškiųjų durpių gabalėlių masė brandinta išdeginto ąžuolo statinėje. Visa tai lėtai ir atsakingai apliejama kvapniosios vanilės, bei rūkytų tonkos pupelių plutele. Ypatingai taurus ir ore tirpstantis „dūmas”.

Tūris 220 ml.
Dega 55 val.
SOJŲ VAŠKAS – natūralus augalinis vaškas, pagamintas iš sojų pupelių aliejaus
KVAPAI – kruopščiai atrinkti, nišiniai, itin kokybiški aromatiniai aliejai
DAGTIS – medvilnė su popieriumi
STIKLINIS INDAS – kokybiškas, storo stiklo, atsparus karščiui
ĮPAKAVIMAS – aukštos kokybės popierinė dėžutė su informaciniu laiškeliu kokybiškam bendravimui su Žiba žvake.

Neturime

Kategorija:

Aprašymas