Prekių grąžinimas

Prekės grąžinamos ir keičiamos vadovaujantis ūkio ministro 2001 m. birželio 29 d. įsakymu Nr. 217 patvirtintomis „Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis“ bei ūkio ministro 2001 m. rugpjūčio 17 d. įsakymu Nr. 258 patvirtintomis „Daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones, taisyklėmis“.

Remiantis LR ūkio ministro 2001 m. birželio 29 d. įsakymu Nr. 217 patvirtintos „Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“ šios prekės nėra grąžinamos:

18. Pirkėjo reikalavimas pakeisti nusipirktą prekę analogiškomis prekėmis arba grąžinti sumokėtus pinigus dėl šių taisyklių 14 punkte nurodytų priežasčių netenkinamas įsigijus tokias prekes: parfumerijos, kosmetikos ir tualetinius preparatus (kodai pagal Kombinuotąją prekių nomenklatūrą – 33.03–33.07)…“

Visais grąžinimo atvejais pirkėjas pirmiausia turi kreiptis UAB „Barboros namai“ kontaktais ir tik gavęs informaciją iš įmonės darbuotojo grąžinti per kurjerį arba pristatyti prekes į biurą Panevėžyje, J. Tilvyčio g. 67, darbo dienomis nuo 10 iki 16 val.

Jei kartais gautumėte nekokybišką ar ne tą prekę, privalote grąžinti ją per 7 darbo dienas. Pakeisime ją tokia pačia kokybiška preke arba grąžinsime pinigus.

Nekokybiškų prekių grąžinimo išlaidas apmokame mes, o Jūs turite pasirūpinti tvarkingu tokios prekės įpakavimu ir atidavimu kurjeriams bei pateikti prekės įsigijimo dokumentą, jeigu jis buvo išduotas.

Už kokybiškų prekių grąžinimą ir keitimą pirkėjas susimoka pats.

Prekė gali būti grąžinama, jeigu neatitinka kokybės reikalavimų arba pirkėjui nepatinka įsigytos prekės forma, dydis, spalva, modelis ar komplektiškumas.

Atminkite, kad pranešimą apie pageidavimą grąžinti ar pakeisti kokybišką prekę turite pateikti ne vėliau kaip per 14 kalendorinių dienų nuo prekės gavimo dienos.

Pardavėjas turi teisę nepriimti pirkėjo grąžinamų prekių, jei pirkėjas nesilaiko šiame straipsnyje nustatytos prekių grąžinimo tvarkos.

Atvykite ir apžiūrėkite
mūsų prekes?
Norite bendradarbiauti? Susisiekime
užsukite į mūsų el. parduotuvę
  • Susipažinome - tai draugaukime toliau: