Žalvario graviravimas

zalvario graviravimas

Foto: www.stasevicius.lt

Ypač gražiai žalvaris graviruojamas meistrų. Dovanojant graviruotą daiktą žmogui galima įrašyti trumpą palinkėjimą, arba tik tam žmogui žinomą frazę, datą, vardą… Dovanos suasmeninimas graviravimo būdu yra ypatingą energiją turinti dovana. Tai reiškia, jog daiktas išrinktas galvojant apie jo šeimininką, pritaikant tik jam skirtą frazę. Kai reikia idėjos pradžiuginti žmogų, tai viena iš jų, kurią verta išbandyti!

zalvario graviravimas

Tokią paslaugą dažniausiai teikia auksakaliai, aišku ne visi. Nors šiais, konkurencingais laikais yra įvairių firmų, kurie atlieka šį darbą su lazerių, bet žinokite, tai visai ne tas – rankų darbas yra rankų darbas – jis tikras! Tačiau, jeigu pasiseks galima rasti dar senovišką rašymo braižą turinčių meistrų, kurie kruopščiai ir profesionaliai rašo, lyg ant popieriaus lapo. Ir ne galvokite, kad tai labai brangu vos keli litai, priklausomai nuo raidžių kiekio, visai panašiai, kaip senais laikais už telegramą.
Ko gero ne kartą ir ne du esame susidūrę, kai nežinome ką dovanoti žmogui, kuris lyg ir viską turi. Kitą vertus ne viskas kas brangu yra įdomu ir reikalinga! Juk šiais laikais svarbiausia idėja! Viskas priklauso nuo mūsų norų pradžiuginti žmogų, jeigu tokių norų turite, reiškia būsite visada originalūs.

Foto: www.barborosnamai.com

Atvykite ir apžiūrėkite
mūsų prekes?
Norite bendradarbiauti? Susisiekime
užsukite į mūsų el. parduotuvę
  • Susipažinome - tai draugaukime toliau: