Apie žalvarį

 

unnamed-11

Dizainas ir foto: www.dviesevaltyje.lt

Žalvaris dažnai naudojamas kaip aukso pakaitalas. Savita spalva ir gydomosios žalvario galios – tai tik keletas šio metalo ypatingų savybių. Jis tinka su visais akmenimis ir brangakmeniais. Žalvaris yra labai delikatus metalas. Jis, kaip ir varis, sustiprina akmenų poveikį kūnui, saugo akmens ir brangakmenio energiją bei sustiprina spalvos poveikį, turi antiseptinių savybių.

480633F6-17BA-4603-9ACD-4BCE6B9929E0

 Žalvaris oksiduojasi

Tarsi gyvas būtų žalvaris oksiduojasi. Dažniausiai oksiduojasi dėl tokių priežasčių kaip drėgmė, bet pažiūrėkite, kokią spalvą jis įgauna – liaudiškai dar vadinama – elektrine!

 

unnamed-10

Priežiūra ir valymas 

Geriausias būdas blizgiam žalvariui sugrąžinti blizgesį yra labai paprastas: tereikia 1 arbatinį šaukštelį acto sumaišyti su 1 arbatiniu šaukšteliu sodos ir šiuo mišiniu nuvalyti žalvarinius gaminius. Jeigu turite vailoko ar vilnonę skiautę gerai nublizginti jį. Žalvaris vėl blizgės, lyg ką tik būtų pagamintas.
Sendinto žalvario gaminys yra specialiai pasendintas, todėl jo trinti ir šveisti įvairiomis priemonėmis negalima, nes jis taps blizgus. Sendinto žalvario gaminius valyti lengvai drėgna skiaute, galima užlašinti lašelį aliejaus ir gerai nusausinti.

Jeigu norite, kad žalvarinis gaminys visada išliktų toks, kokį įsigijote, galite jį nulakuoti.

Foto: www.barborosnamai.com

Atvykite ir apžiūrėkite
mūsų prekes?
Norite bendradarbiauti? Susisiekime
užsukite į mūsų el. parduotuvę
  • Susipažinome - tai draugaukime toliau: